Portal www.czasnarozrywke.pl podejmuje się misji polegającej na dostarczeniu informacji o wydarzeniach sportowych zainteresowanym użytkownikom. Niezależnie od tego, czy jesteś amatorem czy profesjonalnym sportowcem znajdziesz tu wszystkie zgłoszone przez użytkowników informacje, które odpowiadają twoim kryteriom.
Jak działa portal?
Na stronie to informacja szuka zainteresowanego a nie zainteresowany informacji. Każdy z użytkowników może dodać sportowe wydarzenie, które będzie zawierać nazwę dyscypliny, kategorię (np turniej tenisowy lub sparing) oraz podstawowe informacje (miejsce wydarzenia, data, wpisowe itp). Jeśli dane wydarzenia będą zgadzać się z preferencjami ustawionymi przez użytkownika, portal od razu go o tym powiadomi.
Podstawowe funkcje portalu:
Dodawanie preferencji
Aby korzystać z pełni możliwości portalu należy dodać swoje preferencje. Dodajemy je w "Moim koncie" w zakładce "Preferencje". Od tej pory portal będzie nas informował o każdym nowym pasującym naszym upodobaniom wydarzeniu.
Dodawanie wydarzeń
Każdy użytkownik (o ile nie została mu zablokowana taka możliwość) może dodać na portalu wydarzenie sportowe określając w nim dyscyplinę, kategorię, czas, miejsce, wpisowe oraz dane kontaktowe i opis. Informacja natychmiast dotrze do zainteresowanych odbiorców.
Proponowane wydarzenia
W zakładce tej znajdującej się w moim koncie pojawiać się będą wszystkie wydarzenia, które odpowiadają naszym wcześniej dodanych preferencjom.
Wydarzenia będą widniały, dopóki nie zostaną skasowane lub upłyną 2 tygodnie od zakończenia wydarzenia.
Szukanie wydarzeń
Pomaga w wyszukaniu wydarzeń o określonych preferencjach. W wyszukiwarce możemy określić dyscyplinę, kategorię, województwo, miejscowość oraz ich status.